Martyna Grzelec Manager Sprzedaży Detalicznej

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Magdalena Bielska Konsultant - kosmetolog

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadam tytuł dietetyka klinicznego. Obecnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii bioestetycznej w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Praca w Fontannie Młodości pozwala mi na wykorzystanie zdobytej już wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności. Uważam, że kompleksowa pielęgnacja skóry obejmuje wybór właściwych kosmeceutyków, makijażu a także bogatej w składniki odżywcze diety. Wolny czas spędzam zdecydowanie aktywnie.

 

Paulina Więckowska Kierownik sklepu, konsultant-wizażysta

Ukończyłam szkołę Wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, posiadam tytuł Technika Usług Kosmetycznych. W zawodzie wizażystki pracuję od 6 lat. Z Fontanną Młodości związana jestem od 2013 roku. Firma daje możliwość rozwoju i samorealizacji, praca z marką Jane Iredale oraz Environ to sama przyjemność. Satysfakcje i radość sprawia mi kontakt z ludźmi, którzy są dla mnie inspiracją i wyzwaniem. Cudownie jest widzieć zadowolone z rezultatów klientki. Moim celem jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna poprzez dobór odpowiednich kolorów, kosmetyków i technik. Staram się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę w naszym sklepie. W życiu prywatnym cenię sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi a w wolnych chwilach tworzę różnego rodzaju produkty typu handmade.

 

Kamila Szczęsna Konsultant- kosmetolog

Jestem studentką III roku kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk, na specjalizacji kosmetologia medyczna. W ubiegłym roku rozpoczęłam studia inżynierskie na SGGW w Warszawie, na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Uważam , że odpowiednia dieta jest ważnym elementem pielęgnacji skóry. Fontanna Młodości oferuje produkty o najwyższej jakości tworząc kompleksowy program, który leczy, regeneruje, odżywia skórę od zewnątrz i od środka. Prowadzone przeze mnie konsultacje pozwalają mi połączyć wiedzę z zakresu kosmetologii i żywienia człowieka, dlatego przynosi mi to wielką satysfakcję. W wolnych chwilach ćwiczę jogę i prowadzę Instagram z kulinarnymi inspiracjami.

 

Marlena Robak Konsultant- kosmetolog

Magister kosmetologii o specjalności technologia kosmetyków. Od pięciu lat pracuję w branży kosmetycznej w charakterze konsultanta, wizażysty. Praca w Fontannie Młodości jest dla mnie misją, której celem jest naprawa skóry, skuteczna pielęgnacja i podkreślanie jej piękna makijażem. W wolnym czasie wybieram aktywny wypoczynek. Biegam na różnych dystansach, pływam, jeżdżę na rowerze lub zdobywam tatrzańskie szczyty.

 

Olga Rykowska Kosmetolog, specjalista ds. marki Environ, p.o. Kierownika Instytutu Anti Aging

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku z tytułem Kosmetologa, a dalej swą wiedzę poszerzyłam kończąc specjalizację Menadżera Produktu Kosmetycznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z marką Environ jestem związana od 2015 roku, wcześniejsze doświadczenia zdobywałam na terenie całej Polski, pełniąc rolę szkoleniowca w autoryzowanych gabinetach Environ. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, najbardziej lubię tych wymagających, u których kuracja jest wyzwaniem. Moim celem jest spowolnienie procesu starzenia i pokazanie, że czas może być naszym sprzymierzeńcem. Prywatnie moją pasją jest fotografia i podróże.

 

Sylwia Nocuń Konsultant-wizażysta, technik usług kosmetycznych

Jestem związana z firmą od 2008 roku, to właśnie tu zdobywałam pierwsze zawodowe szlify. Blisko 10 letnia znajomość marki Environ i jane iredale, pozwala mi skomponować indywidualny program pielęgnacyjny dla każdej z moich klientek. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało w tym zabiegi: manicure, pedicure, RF, IPL (laseroterapii), terapie witaminowe, peelingi kwasowe, stylizacja brwi. Zadowolenie klientów oraz jakość oferowanych usług to najważniejszy priorytet mojej pracy. Uważam, że piękno wewnętrzne jest równie ważne jak zewnętrzne. Wystarczy umieć je odkryć.